ورود

Traveling wave solutions for shallow water equations

Traveling wave solutions for shallow water equations
  • محدود

Traveling wave solutions for shallow water equations

نوع محتوا: مقالات    قالب فایل: PDF
نویسنده (گان): U.M. Abdelsalam    تاریخ انتشار: 2017
بوسیله    زمان: 8 روز قبل
اندازه: 1.85 مگابایت      
Citation: BibTeX  |  EndNote

@article{13885119,
author = {U.M. Abdelsalam},
title = {Traveling wave solutions for shallow water equations},
journal = {Journal of Ocean Engineering and Science},
language = {EN},
volume = {2},
number = {1},
pages = {28-33},
doi = {10.1016/j.joes.2017.02.002},
}

[ Download ]

%0 Journal Article
%T Traveling wave solutions for shallow water equations
%A U.M. Abdelsalam
%J Journal of Ocean Engineering and Science
%D 2017

[ Download ]


  • عنوان: Traveling wave solutions for shallow water equations
  • نویسنده (گان): U.M. Abdelsalam
  • شناسه دیجیتال (doi): 10.1016/j.joes.2017.02.002
  • نوع مقاله: مقاله ژورنال
  • عنوان نشریه/ژورنال: Journal of Ocean Engineering and Science
  • نوع نشریه: تخصصی
  • سال انتشار: 2017
  • زبان: انگلیسی
  • صفحات: 28-33
  • شماره جلد(ها): 2
  • شماره (های) انتشار: 1
+

بلاک کردن کاربر

در صورت لزوم، به مدیریت گزارش دهید.

آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را بلاک کنید؟