ورود

Exact traveling wave solutions and $$L^{1}$$ L 1 stability for the shallow water wave model of moderate amplitude

Exact traveling wave solutions and 
                $$L^{1}$$
                
                    
                                    
                        
                            L
                            1
                        
                    
                
             stability for the shallow water wave model of moderate amplitude
  • محدود

Exact traveling wave solutions and $$L^{1}$$ L 1 stability for the shallow water wave model of moderate amplitude

نوع محتوا: مقالات    قالب فایل: PDF
نویسنده (گان): Ying Wang; Yunxi Guo    تاریخ انتشار: 2016
بوسیله    زمان: 66 روز قبل
اندازه: 441.14 کیلوبایت      
Citation: BibTeX  |  EndNote

@article{13885127,
author = {Ying Wang; Yunxi Guo},
title = {Exact traveling wave solutions and
$$L^{1}$$




L
1



stability for the shallow water wave model of moderate amplitude},
journal = {Analysis and Mathematical Physics},
language = {EN},
volume = {7},
number = {3},
pages = {245-254},
doi = {10.1007/s13324-016-0139-3},
}

[ Download ]

%0 Journal Article
%T Exact traveling wave solutions and
$$L^{1}$$




L
1



stability for the shallow water wave model of moderate amplitude
%A Ying Wang"\n"%A Yunxi Guo
%J Analysis and Mathematical Physics
%D 2016

[ Download ]


  • عنوان: Exact traveling wave solutions and $$L^{1}$$ L 1 stability for the shallow water wave model of moderate amplitude
  • نویسنده (گان): Ying Wang; Yunxi Guo
  • شناسه دیجیتال (doi): 10.1007/s13324-016-0139-3
  • نوع مقاله: مقاله ژورنال
  • عنوان نشریه/ژورنال: Analysis and Mathematical Physics
  • نوع نشریه: تخصصی
  • سال انتشار: 2016
  • زبان: انگلیسی
  • صفحات: 245-254
  • شماره جلد(ها): 7
  • شماره (های) انتشار: 3
+

بلاک کردن کاربر

در صورت لزوم، به مدیریت گزارش دهید.

آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را بلاک کنید؟