ورود
  • گروه ها
  • کلاهبرداری حسین احمدی یا کلاهبرداری از حسین احمدی

کلاهبرداری حسین احمدی یا کلاهبرداری از حسین احمدی

کلاهبرداری حسین احمدی یا کلاهبرداری از حسین احمدی

مالک: گروه آموزشی فردوسی

اعضای گروه: 2

توضیح:

کلاهبرداری حسین احمدی یا کلاهبرداری از حسین احمدی


برخی اوقات با سرچ در گوگل و  در فضای مجازی با کلماتی رو به رو میشویم که برای برخی جذاب و برای برخی باعث ناراحتی است . 

برخی از مردم فریبان در فضای مجازی به نشر خبر های کذب در  رابطه با جناب آقای حسین احمدی مدیر موسسه کنکور اسان است میکنند . خبر ها چیست و تا کجا صحت دارد ؟

برخی با این  نام که حسین احمدی کلاهبردار است شروع به محتوا سازی میکنند اما  ایا جز این بوده که دانشجویان بسیاری زیر دست ایشان تربیت یافته اند ؟

ایا جز این بوده که بسیاری از دانشجویان از برنامه های مفید ایشان استفاده میکنند ؟ 

حتی من که نویسنده این مطلب هستم  ویدیو های ایشان را دیده ام و از آن ها استفاده کرده ام . از چنین افرادی باید پرسید این موسسه کلاهبردار است ؟ یعنی جیب شما را زده است ؟  یعنی به کذب از شما پولی گرفته است ؟ آیا مراجع قانونی در ایران نشسته اند و به آسانی نگاه میکنند ؟ بهتر نیست به جای تهمت های ناروا  به این و آن زدن به کار خود بپردازیم ؟

و آخرین سوال  این است این جملات ( کلاهبرداری حسین احمدی) از کجا آمده است ؟ 

تنها جوابی که میتوان برای این  سوال یافت این است که سودجویانی که  با نام ها و برند های مختلف در ایران کار میکنند و خود را بهترین یاد میکنند برای خراب کردن رقیبان خود دست به هر کاری میزند . و چه بد است در جامعه اسلامی چنین رقابت  کثیفی ؟! 

امیدوارم تمامی دوستان که به  دنبال کسب علم و علم آموزی هستند  بتوانند مشکلات خود را با بسته های آموزشی حل کنند . 

در پایان برای دوستان شماره های استاد حسین احمدی رو قرار میدم تا علاوه بر این که  کذب بودن شایعات ببنیم ، خودتون بتونید از تیم قوی استاد حسین احمدی استفاده کنید و خودتون گفته های منو بسنجید :
09121965702    و   09121009656  این شماره تلفن ها 24 ساعته پاسخگویی دارن و میتونید از خدمات موسسه ایشون استفاده بفرمایید . و بعد از صحبت با این مجموعه به گفته من خواهید رسید که  کلاهبرداری از حسین احمدی  جمله بهتری هست که باید در فضای مجازی دست به دست بشه . 

 

توضیح مختصر: کلاهبرداری حسین احمدی یا کلاهبرداری از حسین احمدی
موضوع:

بلاک کردن کاربر

در صورت لزوم، به مدیریت گزارش دهید.

آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را بلاک کنید؟