ورود

انتخاب تصویر پروفایل

کاربران محترم

با توجه به مشکلات بوجود آمده در رابطه با انتخاب تصاویر پروفایل، امکان جدیدی برای تصویر پروفایل شخصی فراهم شده است.خواهشمند است  در سامانه پاد ،به قسمت "ویرایش تصویر" در پروفایل شخصی خود مراجعه فرمایید.

نظرات

 • تعداد کل: 40
 • ناراحت از پاد زمان: 365 روز قبل

  سلام

  لطفا علاوه بر گزینه های پیشنهادی امکانی هم بوجود بیارین که دانشجو بتونه برای پروفایل شخصیش عکسی مناسب و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی و باپوشش مناسب اما به انتخاب خود دانشجو به منظور حفظ حرمت مقام دانشجو و حق انتخاب او تعیین کند. چرا که در سه پیشنهاد عنوان شده عملا تصمیم گیرنده فقط پاد هست و نه دانشجو

  ممنونم

 • بابک بهرامیان زمان: 365 روز قبل

  سلام
  ای کاش توضیح می دادید ... کار شما یه کم عجیبه به نظرم... خیلیا عکس پرسنلیشون رو انتخاب نکرده بودن اما عکسی هم که گذاشته بودن مطابق با عرف آکادمیک بود. 

 • دوستدار علم زمان: 365 روز قبل

  سلام منم با نظر دوستان  موافقم به نظرم این کار عجیبه و منطقی به نظر نمیاد  و ناخود اگاه حس بی اعتمادی  به همه ی کاربران پاد فراهم میشه
  بهتر بود به جای این تصمیم  قوانینی بزارین که انتخاب عکس پروفایل متناسب با جامعه ی اکادمیک و رعایت شئونات باشه 
   

 • حمید (گروه دانشجویی جحاد) زمان: 365 روز قبل

  سلام و خسته نباشید به شما
  کاش دلایل این کارم ذکر میکردید تا از سوء تفاهمات جلوگیری بشه
  ولی من طبق برداشت خودم از این کار بی دلیل، نظرم رو میگم:
  درسته این مورد بسیار بی اهمیتیه و جای بحث نداره
  ولی این کار شما واقعا جای تعجب، تاسف و تاثر داره
  با این تغییراتی که شما ایجاد میکنید
  من بعنوان تغییر و دگرگونی اساسی و مهم  بعدی تون، یه پیشنهادم دارم :
  پاد رو مثل تمام اماکن علمی دیگه دانشگاه فردوسی که تفکیک جنسیت شده، 
  تفکیک کنید!!!! و یه تغییر بنیادی و تحولی شگرف در امر پژوهش ایجاد نماییید!!!
  موفق باشید 

 • nedioooo زمان: 365 روز قبل

  عجبببببب!!!!!!!

  به نظر من که افراط و تفریط میکنید :/

  نه به اون باز گذاشتن محیط پاد که عده ای(البته بسیار  محدود)عکسای نامناسبی رو برا پروفایلشون انتخاب کردن و نه به این بسته کردن محیط و گزینه های پیشنهادیتون برا پروفایل .....

 • مجتبی عليپور زمان: 365 روز قبل

  با سلام.

  شاید در وهله اول تعریف درستی از پاد ارائه نشد و همه آن را بمثابه شبکه های اجنماعی دیگر در نظر گرفتند. نمی خوام بگم من این کار رو نکردم ولی حداقل تعریف ما از شبکه اجتماعی یه آزادی در چهارچوب شئونات که هست!! مسئولین پاد با این کار خیال خود را راحت کردن! حالا همه میان اینجا که فقط مقاله دانلود کنند!!
  با تشکر

 • سمیه زمان: 365 روز قبل

  ینی با محدود کردن عکس پروفایل حالا دیگه همه فقط واس گرفتن مقاله میان؟؟! نظارت به این شکل؟؟!
  به نظر من هم این کار جای تعجب وبیشتر تاسف داره و افراط و تفریط هست...

 • محسن علی پور زمان: 365 روز قبل

  حالا چی شده دقیقا نمی دونم اگر علت فقط اینه، به نظر من اکثر عکسها رو که دیدم مشکل خاصی نبود ولی به قول معروف به "خاطر یک بی نماز در مسجد نمی بندن"؛ به نظرم این راهش نیست.

 • ناراحت از پاد زمان: 365 روز قبل

  لطفا تجدید نظر کنین چرا که این محدودیت توهین به دانشجو هست و اعتبار جامعه علمی دانشگاه فردوسی رو زیر سوال میبره

 • آرمین زمان: 364 روز قبل

  این کار شما بی احترامی بزرگی ب قشر دانشجو بود. توی گالری عکس ، آپشن تصاویر animal گذاشتن!! یعنی من دانشجو تصویر اسب و گربه و.... رو میتونیم واسه خودمون انتخاب کنیم ولی عکس خودم رو نه!!!! من نوعی به عنوان دانشجو اونقدر شخصیت دارم ک خودم تشخیص بدم چه عکسی با مقدسات دینم سازگار هست و چه عکسی نیست.

 • حمید (گروه دانشجویی جحاد) زمان: 364 روز قبل

  دوستان توجه کنند که با لینک زیرهم میتونید برای مدیر سایت پاد، نظراتتون رو بفرستید تا مطالعه کنند.
  http://pad.um.ac.ir/contact

  ا

 • زینب زمان: 364 روز قبل

  سلام خیلی باعث تاسفه که هر کاری صلاح بدونن انجام می شه

  و نهاااااااااااایت احترام رو به دانشجو گذاشته می شه !!!! . البته از این شهر و این دانشگاه بعید هم نیست.

  این ارسال نظرات رو هم بردارید خودتون رو راحت کنید. اون از قوانین عجیب برای بخش پایان نامه ها وووو هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد.

  پایه های اسلام رو از خطر لرزش حفظ کردید واقعا !!

  همه چیز عالیه ما چقد خوشحااااااااالیم

   

 • کلثوم محمدی زمان: 364 روز قبل

  با سلام

  لطفا دلیل این کار را توضیح بدهید .

  به نظر من مشکلات مهمتری در پاد هست که به آن بی توجهی شده است .

   

 • Sadeq زمان: 364 روز قبل

  انصافا هدفتون از این کار چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

  توی پاد هم می خواید دانشجو رو به افکار خودتون منحصر کنید!!!

  دارید حصار می سازید؟؟؟؟؟

  مطمئنا با توجه به اینکه این محیط کاملا تحت کنترل دانشگاهِ، کسی نمیاد از عکس غیر متعارف استفاده کنه اما کار شما واقعا غیر قابل هضمه!!!!!!!!!!!!!!!

 • Sadeq زمان: 364 روز قبل

  بخشی از شئونات دانشگاه = موش، گربه، اسب، خرگوش، موس کامپیوتر، ماشین و عکسی برای من نشان نده

 • حـس زمان: 363 روز قبل

  من مخالف قرار دادن عکسهایی با پوشش های نامناسب هستم ولی این نحوه برخورد با کل دانشجویانه یک مجموعه یک نوع اهانت به دانشجویان تلقی میشه .

  عکس گذاشتن یا نگذاشتن خودم یا دیگران اصلا برام اهمیت نداره ولی این نوع برخورد از سمت مجموعه ی شما رو کاملا مورد نکوهش قرار میدم . اگر تمایلی داشتید رسیدگی فرمایید. باتشکر 

 • nahid زمان: 363 روز قبل

  واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 • f.f.m زمان: 363 روز قبل

  دوستان سخت نگیرید کجا ب نظر دانشجو اهمیت دادن ک اینجا دومیش باشه... 

 • مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی - صادقی گورجی زمان: 363 روز قبل

  با سلام خدمت همه دوستان

  پاد از ابتدا به عنوان شبکه اجتماعی علمی داخل دانشگاه مطرح شده و برای تعاملات علمی و آکادمیک ایجاد شد لذا انتظار بر این بود که تمامی دوستان همانگونه که در محیط فیزیکی دانشگاه بسیاری از حرمتهای محیط آموزشی را رعایت می کنند، در این محیط نیز مقید باشند. متاسفانه در طول مدت فعالیت پاد بسیاری از شکایتها مربوط به عکسهای پروفایل بود که زمان و انرژی زیادی از کارشناسان صرف رسیدگی به آنها میشد که اصلا جزء سیاستهای علمی کتابخانه مرکزی و سامانه پاد نبود. علی رغم تذکرهای فراوان باز هم موارد زیادی به صورت سلیقه ای توسط کاربران اعمال میشد که ما را از ارائه خدمات اصلی باز میداشت و حاشیه ها روند فعالیتهای کلیدی را کند کرده بود. بنابراین تصمیم بر این شد تا یا تصویر پرسنی نمایش داده شود یا تصویرهای پیشفرض و یا بدون تصویر.
  امیدواریم همه دوستان شرایط محیطهای آموزشی و اهداف علمی را درک کرده و در همین راستا گام بردارند.

 • م.عرب زمان: 363 روز قبل

  سانسور و فیلتریتگ روز به روز بخش دولتی جامعه رو از فضای واقعی جامعه دور و دورتر کرده و خواهد کرد و به مردم یک نوع رفتار دوگانه بین آنچه واقعا هستند و میخواهند باشند و آنچه مورد پذیرش فضاهایی مثل دانشگاه و ... است،القا کرده است.

  نکته تاسف آور و دردناک این است که پاد که به عنوان یک شبکه علمی دانشگاهی است هیچ گونه مطالعه ای در جهت ریشه یابی و رفع این مشکل ننموده بلکه به ابتدایی ترین شکل ممکن تا کنون سعی در سانسور و حذف تصاویر فاقد چارچوبهای دانشگاه نموده و اکنون نیز حق انتخاب را از کاربران خود دریغ نموده.

  اینجانب هم اکنون فاتحه این شبکه اجتماعی و علمی را خواندم شما نیز قرائت فرمایید.

  با تشکر.

 • حمید (گروه دانشجویی جحاد) زمان: 363 روز قبل

  با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان پاسخگو
  پاد از ابتدا به عنوان شبکه اجتماعی علمی داخل دانشگاه مطرح شده و برای تعاملات علمی و آکادمیک ایجاد شد لذا انتظار بر این بود که تمامی دوستان همانگونه که در محیط فیزیکی دانشگاه بسیاری از حرمتهای محیط آموزشی را رعایت می کنند، در این محیط نیز مقید باشند.(بنظر اینجاب این خیال بافی محض است که بخواهیم برای مدیریت یک مجموعه با این نگرش جلو برویم. در هیچ جامعه ی اعم از مجازی و غیر مجازی، هیچ وقت این اتفاق نمیافتد که تمامی اعضا طبق اصول و موازین تعیین شده جلو بروند. این مورد نه تنها در بین عموم مردم، بلکه در افراد تحصیل کرده در تمامی محیط های اجتماعی اعم از سیاسیون، کارمندان، مدیران و ... دیده نمیشود. )
  متاسفانه در طول مدت فعالیت پاد بسیاری از شکایتها مربوط به عکسهای پروفایل بود که زمان و انرژی زیادی از کارشناسان صرفف رسیدگی به آنها میشد که اصلا جزء سیاستهای علمی کتابخانه مرکزی و سامانه پاد نبود. (من خودم به شخصه از سوء استفاده هایی که در این محیط و البته محیط های اجتماعی دیگر در پوشش دانشگاه اتفاق میافتد، تا حدودی باخبر هستم و به من نیز خبرهایی در این مورد رسیده ولی این گونه رفتار کردن و اقدام به تنبیه کل یک مجموعه علاوه بر  توهین و تهمت به همه، از فرهنگ و شئونات دانشگاهی و انسانی به دور است.) 
  علی رغم تذکرهای فراوان باز هم موارد زیادی به صورت سلیقه ای توسط کاربران اعمال میشد که ما را از ارائه خدمات اصلی باز میداشت و حاشیه ها روند فعالیتهای کلیدی را کند کرده بود. بنابراین تصمیم بر این شد تا یا تصویر پرسنی نمایش داده شود یا تصویرهای پیشفرض و یا بدون تصویر. (کاش کمی در این زمینه با مطالعه جلو میرفتید و یک دفعه آب پاکی رو روی دستت همه نمیریختید و یکه تازی نمیکردید. کافی بود به در دسترس ترین نرم افزار اجتماعی یعنی تلگرام مراجعه کنید که باا افرادی که report spsm میشوند چگونه رفتار میکند! محدودیت های کوتاه مدت صرفا برای اون شخص و بعد میان مدت و در انتها بلند مدت)

  امیدواریم همه دوستان شرایط محیطهای آموزشی و اهداف علمی را درک کرده و در همین راستا گام بردارند. (مطمئن باشید انجام این گونه کارها هیچ کمکی به رشد علم و پژوهش نمیکند. به قول بزرگی تا ذهن و مغز یک فرد بیمار است، برای آنن هیچ علاجی نیست و همیشه راه فرار رو پیدا میکنه، مگر اصولی و با فکر، کنترلش کنید تا رعایت قوانین عادتش بشه)
   
  مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی - صادقی گورجی 
  (این اسمی هم که برای پروفایلتون گذاشتید من رو یاد کتابخانه مرکزی انداخت.
  چند وقت پیش دیدم که صندلی های لابی ورودی کتابخانه رو هم مجزا و ویژه اقایان و بانوان کردند.  راستی اونجا هم که نگهبان روبروشه و روزی هزار نفر از کنارش تردد میکند هم نمیشه شئونات و حرمتهای آموزشی رو رعایت کرد که این کار انجام شده!!!!!!!!!!!)
  موفق باشید

 • ناراحت از پاد زمان: 362 روز قبل

  گزینه های پیشنهادی در انتخاب عکس پروفایل  دارای ایراد جدی هستن:

  در گزینه های پیشنهادی طرح animals قرار دادین که  خواه ناخواه توهین بزرگی به دانشجو محسوب میشه

  در رابطه با عکس پرسنلی اطلاع دارین که بسیاری افراد از عکس پرسنلی خودشون راضی نیستن و صرفا برای ادارات تهیه شدن. و البته در بسیاری از موارد نیز عکس پرسنلی قدیمی است و دانشجو عکس را سالها قبل تهیه کرده و همانطور که میدونین به هیچ وجه امکان تغییر عکس پرسنلی دانش اموخته و حتی دانشجو وجود ندارد.

  راه حل پیشنهادی برای حل مشکل :

  مناسب اینه شرایطی ایجاد شه که هم حرمت و حق مسلم آزادی و انتخاب دانشجو حفظ شود و هم از بروز مشکلات مربوط به عدم مناسب بودن عکس های پروفایل جلوگیری شود

  ضوابط و قوانینی برای عکس در پاد تعریف کنین (مثل سازمان سنجش و یا سایر سازمان ها ) که دانشجویان یک عکس مطابق این ضوابط برای پروفایلشان پیشنهاد کنن که در صورت تایید سیستم پاد این عکس از این پس به عنوان تصویر پروفایل دانشجو نمایش داده شود.

  به این ترتیب هم امکان قانون شکنی گرفته می شود و هم حق و حرمت دانشجو حفظ میشه و  حقوق دانشجویان به علت تخلف یک عده خدشه دار نمیشه.

 • محسن مژگان فر زمان: 362 روز قبل

  با سلام.

  پیشنهاد می کنم بجای دانشجو نیز نظر بدین و مقاله دانلود کنین و حتی با دوستانش چت بکنین!! این حرکت شما مرکز محترم جز توهین به دانشجو هیچی نداشت. حذف عکس پروفایل اونم حتی عکس آقایون بدلیل مخالف بودن با شئوناته؟؟

  سرکار خانوم صادقی گورجی که می فرمایید:(امیدواریم همه دوستان شرایط محیطهای آموزشی و اهداف علمی را درک کرده و در همین راستا گام بردارند...) اولا چرا این وظیفه شما بزرگواران نیست که دانشجو رو درک بفرمایید؟؟چرا باید همیشه دانشجو درک کنه؟ دوما هیچ فردی موافق با تصاویر خلاف قوانین نیست و اون شکایت هایی که می فرمایید مشکل خودشون هست چون کسی مجبورشون نکرده بود عکس مورد دار بزارن!! و به این بهانه تمام تصاویر حتی تصاویر آقایون حذف بشه! اونم بدون اطلاع!

  خواهشا منطقی صحبت بفرمایید.

  آیا شما و همکارانتون احساس نمی کنید اینکار دخالت در حریم شخصیه یک دانشجو محسوب میشه؟

  سامانه پاد فوق العادست ولی این حرکتتون باعث میشه نظرها روی شما بزرگواران و حتی این سامانه تغییر کنه.

  موفق باشید در این ره...

 • ........... زمان: 361 روز قبل

  سلام هر چی بیشتر سخت بگیرید اونی که خطا میخواد بره تو پاد از راه دیگه ای میره ما از روزی که وارد دانشگاه شدیم و فارغ تحصیل شدیم هیج جای دنیا ندیدم انقد به دانشجو سخت بگیرن  دیگه حتی از سایه خودمونم میترسیدیم ازبس زیادی یه چیز رو بزرگ می کنید اون از سرویسا مجزا ایستگاه ها مجزا انگار دانشجوی پسر و دختر لولو خرخرن خب کلاسا هم تفکیک کنید جلوی این قضایا رو نباید اینجور بگیرید اول ببینید درد دانشجو چیه که دنبال انحراف میره مشکلاتشونو ریشه یابی کنید هر چه درها رو ببندی دانشجو برای رهایی از مشکلش از روزنه دیگه فرار میکنه لااقل عکس اونایی که مورد داشت رو حذف میکردید نه همه  اونم بی خبر.

 • محمدرضا زمان: 360 روز قبل

  مشکل پاد فقط عکس های پروفایل بود که شکر خدا حل شد

  حالا اینکه یه مقاله میخوایم باید یه هفته منتظر بمونیم و خیلی از مقالات رو اصلا نمیده که مشکل نیس

  خدا خیرتون بده

بلاک کردن کاربر

در صورت لزوم، به مدیریت گزارش دهید.

آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را بلاک کنید؟